Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Aligator VS900 Senior, 1000 mAh, Dual Sim, i kuq / argjendë

Kodi i produktit:
230162
Bluetooth:
Lloji i ekranit:
TFT
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni Aligator VS900 Senior ka kontroll të thjeshtë të dizajnuar posaçërisht për të moshuarit. Telefoni ka një ekran të madh prej 2.8" me rezolucion prej 240 x 320 piksel dhe një tastierë të rehatshme me butona të veçantë. Një tipar i nevojshëm i këtij telefoni është edhe butoni i shpëtimit SOS i cili, kur shtypet, njofton njerëz të paracaktuar (deri në 5 persona) me SMS porosi për pronarin e telefonit. Kapaciteti i baterisë Li-Ion është 1000 mAh. Ofron memorie telefonike për 200 kontakte dhe për 50 mesazhe SMS. Mbështet kartat MicroSD për zgjerim të mëtutjeshëm të memories. Mund të pranojë deri në karta SIM. Ka një lidhës MicroUSB dhe një lidhës 3.5mm jack për kufje. Karakteristikat e telefonit përfshijnë: alarm, kalkulator, blic, FM Radio, Bluetooth, kamerë VGA, rishikim të muzikës, dhe videove.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8595181157268
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57,2
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
192
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1000
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
5
Lansuar:
7. 2. 2018
Lartësia [mm]:
110
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2.8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
126
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
17,2

Bashkangjitja Celular Aligator VS900 Senior edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE