Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular CPA HALO 16,DUAL SIM, i kuq

Kodi i produktit:
216180
Dual SIM:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celulari CPA Halo 16 iu sjell thirrje të shpejta me qëndrueshmëri të lartë nëpërmjet ekranit me ngjyra dhe madhësi 1.77" me rezolucionin 176 x 220 piksela, mbështet microSD kartela të memories deri në 16GB, ka mundësi për vendosjen e 2 SIM kartelave dhe ka një bateri me kapacitet 600 mAh të qëndrueshme deri në 7 ditë. Madhësia e celularit është 116.2 x 52 x 13.6 mm dhe vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
EAN:
8595097775105
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
168
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
TELMY1016RE
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
3
Lartësia [mm]:
116,2
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,77
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
75
Prodhuesi:
CPA
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13,6

Bashkangjitja Celular CPA HALO 16 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE