Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular CPA HALO Plus, i zi

Kodi i produktit:
219519
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celulari CPA Halo Plus është zgjidhja e duhur për të kryer telefonata për një kohë të gjatë pa pasur nevojë të brengoseni për baterinë tuaj. Pjesët përbërëse të celularit përfshijnë ekranin me madhësi 2.4" me ngjyra dhe rezolucion 320 x 240 piksela, hapësirën për microSD, mban kamerën VGA, teknologjinë Bluetooth dhe baterinë me kapacitet 800 mAh e cila mund të rimbushet në mbajtësen e saj nëpërmjet portit USB. Madhësia e celularit është 128.2 x 50.2 x 10.7 mm dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8595097775419
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50,2
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
TELMY1017BK
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
5
Lartësia [mm]:
128,2
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
75
Prodhuesi:
CPA
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
10,7

Bashkangjitja Celular CPA HALO Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE