Celular Cube 1 F100, 1.77 ", bateri 800 mAh, me dy kartela, i kuq / i zi

Kodi i produktit:
219859
Bluetooth:
Numri i kartave SIM:
2
Trashësia [mm]:
10,8
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto pajisje kanë ekran 1.77" me 128 x 160 pikselë dhe butona të cilë lexohen lehtë. Mbështesin kartela të memories microSD (max 16GB) dhe përfshijnë 3.5 mm audio jack, 0.08Mpx kamerë, radio FM, kalkulator, kalendar, orë, alarm orë, buton SOS, Bluetooth. Dimenzionet e tyre janë 118 x 54.3 x 10.8 mm me peshë 86 g. Karikohen me bateri 800 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8590977022652
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
54,3
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
MTOSCUF100050
Lartësia [mm]:
118
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,77
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
86
Prodhuesi:
Cube
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0,08
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
10,8
Ueb-i i prodhuesit:
Cube1mobile.com

Bashkangjitja Celular Cube 1 F100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE