Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Cube 1 F100, 1.77" qqVGA, 16 GB, 2 SIM kartela, i kaltër

Kodi i produktit:
219857
Bluetooth:
Numri i kartave SIM:
2
Trashësia [mm]:
10,8
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cube 1 F100 është një telefon i thjeshtë me stil klasik me një tastierë për komunikim dhe DualSIM. Tastiera me butona dhe funksionet SOS janë perfekte për të moshuarit. Gjithashtu ofron një ekran të lexueshëm dhe është i thjeshtë dhe me një peshë të lehtë. Mbështet brezat e frekuencave GSM 800/900/1800/1900 MHz. Ka një ekran me madhësi 1.77" me rezolucion 128 x 160 piksela, kamerë prej 0.08 MPa, Bluetooth, muzikë, orë alarmi, radio FM, audio jack 3.5mm,kartë microSD 16GB për ruajtjen e muzikës suaj të preferuar, si dhe kapacitet të baterisë 800 mAh. Dimensionet: 118 x 54.3 x 10.8 mm. Peshë: 86 gram

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8590977022645
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
54,3
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
MTOSCUF100051
Lartësia [mm]:
118
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,77
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
86
Prodhuesi:
Cube
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0,08
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
10,8
Ueb-i i prodhuesit:
Cube1mobile.com

Bashkangjitja Celular Cube 1 F100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE