Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular CUBE1 F600, 2.8 ", i hirtë

Kodi i produktit:
267726
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e ekranit inç:
2.8
Trashësia mm:
9
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cube 1 F600 është një celular i thjeshtë me dizajn klasik me një tastierë për komunikim të përditshëm dhe DualSIM (mund të pranojë deri në dy karta SIM). Një tastierë me butona të mëdhenj është e përsosur për të moshuarit. Ai gjithashtu ka një ekran të lexueshëm lehtë dhe shkëlqen në thjeshtësi dhe peshë të lehtë. Cube 1 F600 është një celular për njerëzit që kërkojnë një pajisje me funksionim të thjeshtë dhe intuitiv. Celulari përmban një kamerë 0.3 Mpx, lidhje Bluetooth, music player, kalendar, kalkulator, orë, alarm ose radio FM. Ju gjithashtu mund të futni një kartë microSD deri në madhësi 16 GB për të ruajtur muzikën tuaj të preferuar. Ekziston edhe një jack 3.5 mm për kufje. Dimensionet e celularit janë 138 x 58 x 9 mm dhe peshon 123 gram. Ai fuqizohet nga një bateri 1000 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8590977023864
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
58
Kapaciteti i baterisë mAh:
1000
Kodi:
MTOSCUF600050
Kohëzgjatja maksimale e bisedës h:
6
Lansuar:
16. 8. 2019
Lartësia mm:
138
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit inç:
2.8
Modeli i procesorit:
MTK6261D
Numri i bërthamave të procesorit:
1
Numri i kartave SIM:
2
Pesha g:
123
Prodhuesi:
Cube
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
16
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia mm:
9
Ueb-i i prodhuesit:
Cube1mobile.com

Bashkangjitja Celular CUBE1 F600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE