Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Doro 1360, 800 mAh, i bardhë

Kodi i produktit:
228613
Dual SIM:
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
8
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Doro ka sjellë një varg telefonësh të thjeshtë. Modeli Doro 1360 është një telefon klasik me tastierë të madhe për komunikim normal, ekran të madh dhe dizajn të thjeshtë që do të vlerësohet nga zotrinjët. Ekrani ka ngjyrë që e lehtëson leximin, telefoni është i lehtë dhe i thjeshtë dhe gjithashtu ka një buton për rastet emergjente. Telefoni posedon opsionet bazike për telefonata dhe dërgimin e SMS në rrjetin GSM. Telefoni përmban një kamera VGA, Bluetooth, Altoparlant për dëgjimin e muzikës, alarm, blic si dhe valët FM për dëgjim të radios. Ai ka gjithashtu vendin për microSD. Nëse keni 2 kartela SIM atëherë ky telefon është i duhuri për ju, pasi që ai ka 2 porta për vendosjen e kartelave SIM. Doro 1360 ka ekran 2.4" me rezolucion 240x320. Ka vendin për kufje 3.mm. Përmban: Kalkulator, Kalendar, Orë, Alarm, Kamera, Valët FM, Bluetooth. Ai mbështet komunikimin GSM 850/900/1800/1900 MHz. Dimesionet e tijë janë 126 x 61.5 x 13 mm me peshë 96 gram dhe bateri prej 800mAh që zgjat deri në 8 orë përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
8
Slot për kartë memorie:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE