Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Doro 1360, 800 mAh, i kuq

Kodi i produktit:
228614
Dual SIM:
Lloji i ekranit:
TFT
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Doro ka sjellë një varg telefonësh të thjeshtë. Modeli Doro 1360 është një telefon klasik me tastierë të madhe për komunikim normal, ekran të madh dhe dizajn të thjeshtë që do të vlerësohet nga zotrinjët. Ekrani ka ngjyrë që e lehtëson leximin, telefoni është i lehtë dhe i thjeshtë dhe gjithashtu ka një buton për rastet emergjente. Telefoni posedon opsionet bazike për telefonata dhe dërgimin e SMS në rrjetin GSM. Telefoni përmban një kamera VGA, Bluetooth, Altoporlant për dëgjimin e muzikës, alarm, blic si dhe valët FM për dëgjim të radios. Ai ka gjithashtu vendin për microSD. Nëse keni 2 kartela SIM atëherë ky telefon është i duhuri për ju, pasi që ai ka 2 porta për vendosjen e kartelave SIM. Doro 1360 ka ekran 2.4" me rezolucion 240x320. Ka vendin për kufje 3.mm. Përmban: Kalkulator, Kalendar, Orë, Alarm, Kamera, Valët FM, Bluetooth. Ai mbështet komunikimin GSM 850/900/1800/1900 MHz. Dimesionet e tijë janë 126 x 61.5 x 13 mm me peshë 96 gram dhe bateri prej 800mAh që zgjat deri në 8 orë përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
EAN:
7322460075118
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61.5
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
ZZB0002219-RED
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
8
Lansuar:
12. 1. 2018
Lartësia [mm]:
126
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
96
Prodhuesi:
Doro
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13

Bashkangjitja Celular Doro 1360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE