Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular iGET Simple D7, 2.2", 32 GB, i kuq

Kodi i produktit:
254544
Bluetooth:
EAN:
8594177651148
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
700
Kodi:
84000436

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celulari iGET Simple D7 vjen me dizajn elegant dhe ju ofron shumë karakteristika. Ky celular vjen me butona të mëdhenj dhe ju ofron mundësinë të vendosni një zile speciale apo një fotografi në kontaktet e preferuara. IGET Simple D7 është i pajisur me lajmërime zanore për të biseduar me ju në një kohë të caktuar dhe do tju kujtojë për atë që është e nevojshme. Kur bateria të bjerë nën 10%, celulari tingëllon çdo gjysmë ore që ju tregon që duhet ta karikoni. Celulari vjen me ekran me diagonale 2.2" me rezolucion 220 x 176 piksela dhe me 32 GB memorie, si dhe mbështet kartat microSDHC deri në 32 GB. Ju mund të bëni fotografi të shumta falë kamerës me 0.3 Mpx. Celulari ka Bluetooth dhe bateri Li-ion me kapacitet prej 700 mAh. Dimensionet e tij janë 121 x 58 x 12.8 mm, kurse pesha 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8594177651148
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
700
Kodi:
84000436
Lansuar:
15. 2. 2019
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2.2
Prodhuesi:
IGET
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM

Bashkangjitja Celular iGET Simple D7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE