Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular myPhone Halo EASY

Kodi i produktit:
202774
EAN:
5902052866632
Madhësia e ekranit [inç]:
1,77
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celulari myPhone Halo Easy është celular i thjeshtë me dizajn klasik dhe me tastierë për komunikim të përditshëm. Ka ekran të thjeshtë i cili lexohet lehtë. Ofron zgjidhje bazike të komunikimit sipas një dizajni të përshtatshëm. myPhone Halo Easy është i përkryer për persona të cilët gjejnë rehati tek thjeshtësia.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902052866632
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52,5
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
TELMY10EASYBK
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
18
Lartësia [mm]:
113
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,77
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
MyPhone
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0,3
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14,2

Bashkangjitja Celular myPhone Halo EASY edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE