Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular myPhone HALO Q, i zi

Kodi i produktit:
259810
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik
Tasti SOS:
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefon i thjeshtë i përshtatshëm për më të vjetrit, i cili ofron mundësi komunikimi pa butona të komplikuar. Ai posedon ekran të madh 2.8 “ me rezolucion 320 x 240 pikels dhe me butona lehtësisht të dallueshëm, i përshtatshëm për thirrje, mesazhe apo dëgjim muzike. Po ashtu, ka edhe bateri tejet të qëndrueshme. Mbështet kartelën microSD, ka kamerë 2 megapiksel, Bluetooth, vend për 2 kartela, FM radio e karakteristika tjera të ngjajshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
5902983605676
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
56
Jetëgjatësia pa u përdorur standby h:
550
Kapaciteti i baterisë mAh:
1400
Kodi:
TELMYSHALOQBK
Kohëzgjatja maksimale e bisedës h:
7,5
Lansuar:
19. 4. 2019
Lartësia mm:
130
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit inç:
2.8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha g:
110
Prodhuesi:
MyPhone
Qartësia e ekranit PPI:
143
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
32
Standardet e celularit:
GSM
Tasti SOS:
Trashësia mm:
13

Bashkangjitja Celular myPhone HALO Q edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE