Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular CPA HALO 16, 1.77 ", i zi

Kodi i produktit:
216179
Dual SIM:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A po kërkoni një telefon celular të thjeshtë? Shikoni dizajnin klasik CPA HALO 16. CPA HALO 16 me një dizajn klasik të ekranit prej 1.77 " me ngjyra me rezolucion 176 x 220 piksele dhe shkronja të lexueshme. Mbështet kartat e memories microSD (deri në 16 GB) dhe karikohet përmes mbajtëses së karikimit të furnizuar ose duke përdorur një karikues micro USB. Dimensionet e telefonit janë 116.2 x 52 x 13.6 mm, peshon vetëm 75 gram, dhe ka bateri Li-Ion me kapacitet prej 600 mAh për deri në 7 ditë kohë në pritje ose 3 orë kohë bisede.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
EAN:
8595097775082
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
168
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
TELMY1016BK
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
3
Lartësia [mm]:
116,2
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,77
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
75
Prodhuesi:
CPA
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13,6

Bashkangjitja Celular CPA HALO 16 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE