Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Emporia Glam

Kodi i produktit:
205075
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Po kërkoni për një telefon të thjeshtë celular? Flip telefoni celular me stil Emporia Glam me dizajn të lëmuar dhe kompakt është projektuar me të moshuarit. Ajo ofron të gjitha karakteristikat që ju prisni nga një telefon i tillë. Ekran i lehtë për t'u lexuar, butona të mëdha, menyja e thjeshtë është e përshtatshme për aparate dëgjimi dhe ndihmë të përputhshme dëgjimi ofron HAC: T4 / M4. Telefoni është në gjendje të sigurojë nevojat themelore të komunikimit të një thirrjeje hyrëse, për të bërë thirrje dhe dërguar SMS në brezat e frekuencave e GSM 900/1800 MHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
9005613136277
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
350
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 020
Kodi i prodhuesit:
TELEMGLAMRE
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
8
Lartësia [mm]:
106
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
92
Prodhuesi:
Emporia
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
18

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE