Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Evolveo EasyPhone D2 SGM EP-D2

Kodi i produktit:
176477
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
512
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Slot për kartë memorie:
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni Evolveo Easy Phone vjen me një dizajn kompakt dhe sistem të thjeshtë përdorimi. Ky telefon vjen me një memorie të brendshme prej 4GB me mundësi zgjerimi deri në 64GB, ndërsa memoria RAM është 512MB. Karakterizohet me jetëgjatësi të lartë të baterisë me kapacitet deri 2100 mAh. Posedon Bluetooth 4.0 për transferimin e të dhënave përmes telefonave të ndryshëm. Po ashtu posedon kamerë me rezolucion 5 MP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8594161336556
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
64
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2 100
Kodi i prodhuesit:
SGM EP-D2
Lansuar:
21 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
132
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje), për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
4
Memoria operuese [GB]:
512
Memorie e brendshme [GB]:
4
Numri i bërthamave:
2
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
149
Prodhuesi:
Evolveo
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
800 x 480 (WVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
5
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Trashësia [mm]:
11

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE