Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Aligator A321, kuqë / zi + Mbushës desktop

Kodi i produktit:
222002
Dual SIM:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aligator A321 TFT me ngjyra të lartë përmendura ka një rezolucion prej 128x160 pikselë. Ka të gjitha tiparet themelore të një telefoni celular, domethënë thirrjen dhe dërgimin e SMS, mund të mbaj deri në 500 kontakte telefonike dhe SMS (deri në 50). Mbështet kartat e memories microSD (deri në 32GB). Ka bateri Li-Ion me 800 kapacitet mAh dhe koha e gatishmërisë deri në 240 h. Dimensionet e telefonit janë 122 x 85.5 x 14 mm, peshë 73 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
EAN:
8595181127810
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
650
Kodi i prodhuesit:
A321RB
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
122
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
73
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14

Bashkangjitja Telefon Aligator A321 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE