Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Aligator A430, i bardhë / i kaltër

Kodi i produktit:
163342
EAN:
8595181119631
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni Aligator A420 është jë telefon i thjeshtë, i cili posedon butona të gjerë numrash, ekran lehtësisht të lexueshëm dhe çmim tejet të arsyeshëm. Karakteristika të tjera që ka ky telefon janë mundësia e kurdisjes së alramit, një dritë e pasme, kalkulatori si dhe hapësira për vendosje të kartelës. Rezolucioni i ekranit të këtij telefoni është 128 x 160 pix dhe vjen me kombinim të ngjyrës së bardhë dhe të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595181119631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
54
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
A430WB
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4,5
Lartësia [mm]:
113
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,8
Pesha [g]:
80
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
15

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE