Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Aligator A680, i kaltër

Kodi i produktit:
206151
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aligator A680 është telefon i thjeshtë me funksione bazike. Ky telefon është i destinuar sidomos për fillestarë e anë të së cilit mund të bëni telefonata, të dërgoni mesazhe si dhe gjëra të tjera. Ekrani i këtij telefoni ka një diagonale prej 2.2’’ dhe rezolucion prej 220 x 176 pix. Dimensionet e tij janë 121.1 x 58.8 x 13.3 mm dhe peshon vetëm 85 gr. Ky telefon vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8595181142349
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58,8
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
360
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
A680BE
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
7
Lartësia [mm]:
121,1
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,2
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13,3

Bashkangjitja Telefon Aligator A680 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE