Telefon Aligator A880, dy kartela, i kuq

Kodi i produktit:
197856
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni i thjeshtë i kompanisë Aligator modeli A880 me ngjyrë të kuqe me ekran me ngjyrë me dimension 2.3'', është telefon shumë funksional i cili mundëson përdorimin e dy kartelave në të njëjtën kohë, ky telefon preferohet nga personat që punojnë dhe kanë dëshirë që të bartin sa më pak gjësende më vete. Telefoni mundëson kohë të gjatë të bisedës 420 minuta dhe punon 14 ditë në formë stand by falë baterisë së qëndrueshme të tij me 1000 mAh. Karakteristikat kryesore që e bëjnë këtë telefon të veçantë janë: FM radio, posedimi i kalendarit, teknologjisë Bluetooth, orës, alarmit, flash dritës, kalkulatorit, mbushësit me port microUSB, jack-u 3.5 mm dhe kamera me 2.0 mp në pjesën e prapme. Modeli A880 dallon nga modelet para tij për arsye së iu është dhënë mundësia për rritje të memories së brendshme me port të veçantë për kartë të memories MicroSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8595181135211
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
65
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
336
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
A880RD
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
7
Lartësia [mm]:
123
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,3
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
12

Bashkangjitja Telefon Aligator A880 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE