Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon celular Alcatel 2003D, i kaltër

Kodi i produktit:
242494
EAN:
4894461778921
Kodi i prodhuesit:
2003D-2BALE51
Lansuar:
10. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefon celular Alcatel 2003D Alcatel 2003D, është një telefon i thjeshtë për komunikim dhe mund të jetë një zgjedhje nëse nuk keni nevojë për telefona kompleksë. Telefoni Muze G7, ka një ekran 2.4" me një rezolucion 320 x 240 (QVGA) piksela dhe karaktere të lexueshme. Telefoni përmban thjeshtësi dhe peshë të ulët. Ai ju ofron opsionet bazë të komunikimit në një dizajn kompakt, një tastierë të përshtatshme dhe një meny të lehtë për t'u përdorur. Alcatel 2003D, është i përkryer për njerëzit që kërkojnë rehati në thjeshtësi. Mundëson komunikim në brezat e frekuencave GSM. Gjithashtu mund të futni një kartë microSD në telefonin tuaj për të ruajtur muzikën tuaj të preferuar, dhe pajisjet e saj përfshijnë 3.5 mm jack audio, mikro-USB, kamera VGA, radio FM, kalkulator, kalendar. Dimensionet: Lartësia: 118 mm Gjerësia: 49 mm Thellësia: 10,3 mm Pesha: 72 g Ngjyra : E kaltër

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4894461778921
Kodi i prodhuesit:
2003D-2BALE51
Lansuar:
10. 8. 2018

Bashkangjitja Telefon celular Alcatel 2003D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE