Telefon celular Alcatel 2003D, i kaltër

Kodi i produktit:
242494
EAN:
4894461778921
Kodi i prodhuesit:
2003D-2BALE51
Lansuar:
10. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4894461778921
Kodi i prodhuesit:
2003D-2BALE51
Lansuar:
10. 8. 2018

Bashkangjitja Telefon celular Alcatel 2003D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE