Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Aligator VS900 Senior, i zi / hirtë

Kodi i produktit:
230161
Bluetooth:
Lloji i ekranit:
TFT
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aligator VS900 Senior është celulari i parë i këtij brendi me konstruksin rrëshqitës. Ka besueshmëri të lartë dhe operohet lehtë. Është zgjedhje shumë e mirë për të moshuarit, të cilët mund të kenë problem me celularët e komplikuar modern. VS900 është i pajisur me sistem rrëshqitës praktik për hapje. Është kompakt, nuk zë vend dhe operohet lehtë kur hapet. Aligator VS900 Senior ka ekran të madh dhe lehtë të lexueshëm 2.8-inch me tastierë që hapet me butona të veçantë. Kur hapet, madhësia i rritet gati dyfish. Celulari është i pajisur me një buton për emergjenca SOS, i cili kur shtypet, dërgon një mesazh automatik te një kontakt i caktuar (deri në 5 kontakte). Ky celular do t'ju befasojë me jetëgjatësi. Mund të qëndrojë deri në 8 ditë në modalitetin e gatishmërisë. Kapaciteti i baterisë Li-Ion është 1000 mAh. Memoria e celularit ka aftësi për 200 kontakte dhe 50 mesazhe SMS. Celulari ofron mbështetje për kartë Micro SD dhe dy karta SIM. Ai ka një lidhës Micro USB dhe lidhës audio 3.5 mm. Karakteristikat e tjera përfshijnë: alarm, kalkulator, dritë, radio FM, Bluetooth dhe kamerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8595181157251
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57,2
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
192
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1000
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
5
Lansuar:
7. 2. 2018
Lartësia [mm]:
110
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2.8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
126
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
17,2

Bashkangjitja Celular Aligator VS900 Senior edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE