Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon celular Doro 1360, zezë

Kodi i produktit:
228612
Dual SIM:
Lloji i ekranit:
TFT
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
E veçantë
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Doro 1360 është një telefon celular me një tastierë të madhe për komunikim normal, një ekran të madh dhe një dizajn të thjeshtë, shumë i përshtatshëm për të moshuarit. Posedon një ekran me ngjyra, butonin SOS për ndihmë të shpejtë, si dhe është i thjeshtë dhe i lehtë për t'a përdorur. Telefoni plotëson nevojat themelore të komunikimit si: marrjen e thirrjeve, [ranimin dhe dërgimin e SMS e të ngjajshme. Ka madhësi kompakte dhe butonat janë të rehatshëm e të mëdhenj. Ekrani shfaq informacion të lexueshëm që mund të lexoni pa ndonjë problem. Doro 1360 është e pajisur me ekran 2.4 "me ngjyra me rezolucion 240 x 320. Ai mbështet kartat e memories microSD dhe përfshin një buton SOS,port audio 3.5 mm, kamerë, radio FM, kalculator, kalendari, orë, orë me zile dhe teknologjinë Bluetooth Përmasat e telefonit janë 126 x 61.5 x 13 mm me peshë 96 gram dhe ka bateri 800 mAh deri në 8 orë kohë bisede.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
EAN:
7322460073923
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61.5
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
8
Lartësia [mm]:
126
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Pesha [g]:
96
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
E veçantë
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13

Bashkangjitja Telefon celular Doro 1360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE