Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon CPA 11 Halo, i hirtë

Kodi i produktit:
199397
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celulari është i pajisur me një ekran me madhësi 2.4” dhe ofron rezolucion prej 220 x 176 px. Veç tjerash, ekrani ofron edhe hapësirë për vendosjen e kartelës microSD, ndërsa është i pajisur edhe me audio jack 3.5 mm, radio FM, kalkulator, kalendar, etj. Dimensionet e celularit janë 110 x 51 x 14.3 mm dhe peshon 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8595097774443
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
TELMY1011GR
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
121
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
CPA
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13,2

Bashkangjitja Telefon CPA 11 Halo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE