Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon CPA HALO 11, i bardhë

Kodi i produktit:
190712
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

A jeni duke kërkuar për një telefon të thjeshtë? Atëherë ky telefon është i duhuri për ju. Ky telefon është lehtësisht i përdorueshëm nga të gjithë personat, me anë të së cilit mund të bëni telefonata, të shkruani mesazhe, apo të bëni fotografi me anë të kamerës së tij. Ekrani i tij është 2.4’’ dhe ka rezolucion prej 240 x 320 pix. Bateria e këtij telefoni mund të zgjasë deri në 10 ditë ose 5 orë nëse flisni vazhdimisht me të. Ky telefon vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8595097772005
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
TELMY1011WH
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
110
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
CPA
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14,3

Bashkangjitja Telefon CPA HALO 11 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE