Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon CPA Halo 13, i zi

Kodi i produktit:
190714
EAN:
8595097772326
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni duke kërkuar për një telefon të thjeshtë? Atëherë ky telefon është i duhuri për ju. Ky telefon është lehtësisht i përdorueshëm nga të gjithë personat, me anë të së cilit mund të bëni telefonata, të shkruani mesazhe, apo të bëni fotografi me anë të kamerës së tij. Ekrani i tij është 2.4’’ dhe ka rezolucion prej 240 x 320 pix. Bateria e këtij telefoni mund të zgjasë deri në 10 ditë ose 5 orë nëse flisni vazhdimisht me të. Ky telefon vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595097772326
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
TELMY1013BK
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
5
Lartësia [mm]:
102,5
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
CPA
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0,3
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
19,8

Bashkangjitja Telefon CPA Halo 13 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE