Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon Doro 6050, 800 mAh, e zezë / bardhë

Kodi i produktit:
229027
EAN:
7322460072520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
56
Lansuar:
19. 1. 2018
Lartësia [mm]:
107

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Doro ka sjellë një varg telefonësh klasik. Telefoni Doro 6050 është i dizajnuar që të hapet në formën e shkronjës "V". Ai ka një ekran të madh, tastierë të madhe si dhe operim të lehtë në të. Telefoni ka mundësinë e komunikimit bazik si telefonatat dhe dërgimin e SMS/MMS në rrjetin GSM. Trupi i telefonit është kompakt ndërsa butonat janë shumë të rehatshëm. Telefoni ka shumë karakteristika klasike. Ai vjen me një kamerë prej 3Mpx, Bluetooth, Altorparlant për dëgjim të muzikës, Blic, E-mail, informim rreth motit, Butonin e emergjencës si dhe valët FM. Ka gjithashtu portin për çip microSD. Doro 6050 ka një ekran prej 2.8" me rezolucion 240x320 piksela. Ai përmban : Kalkulator, Kalendar, Orë, Alarm, E-mail, Informim rreth motit, Buton të emergjencës dhe lidhje me Bluetooth. Ai mbështet komunikimin në GSM 900/1800/1900 MHz. Dimensionet e telefonit janë: 106.9x56.2x19.6mm me peshë 11 gram dhe me një bateri prej 800mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7322460072520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
56
Lansuar:
19. 1. 2018
Lartësia [mm]:
107
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2.8
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
110
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
3+
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
19

Bashkangjitja Telefon Doro 6050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE