Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon Emporia Euphoria, i zi

Kodi i produktit:
205080
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 20.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni Emporia Euphoria është një telefon celular me dizajn klasik me tastierë për komunikim të përditshëm, dizajn të përshtatshëm dhe pamje elegante. Telefoni përdoret lehtë për të lexuar ekran me ngjyra, butonat japin më shumë thjeshtësi rreth komunikimit dhe ekrani tregon informacionet në mënyrë të qartë të lexueshme. Telefoni është në gjendje të sigurojë nevojat themelore të komunikimit të një thirrje hyrëse, duke bërë thirrje dhe dërgimin e SMS në brezat e frekuencave e GSM 900/1800MHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
9005613132910
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
59
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
300
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
TELEMEUPHORIA
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
3,3
Lartësia [mm]:
120
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
90
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
12,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE