Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Emporia Glam, i zi

Kodi i produktit:
205079
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Po kërkoni për një telefon të thjeshtë mobil? Telefoni Emporia Glam me opsionin elegant të rrotullimit, ofron një dizajn kompakt dhe fantastik. I ofron të gjitha karakteristikat që ju i prisni nga një telefon i ngjashëm. Ekran lehtë i lexueshëm, butona të mëdhenjë, meny e thjeshtë, etj. Telefoni mundëson komunikim bazik përmes telefonatave dhe mesazheve në një frekuencë prej GSM 900/1800MHz. Trupi i telefonit është i dallueshëm për nga dizajni kompakt dhe tastiera unike. Dimensionet e telefonit janë 106 x 51 x 18 mm dhe peshon 92 gr. Emporia ka bateri me kapacitet 1020 mAh e cila zgjat deri në 8 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
9005613129330
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
350
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 020
Kodi i prodhuesit:
TELEMGLAMBK
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
8
Lartësia [mm]:
106
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
92
Prodhuesi:
Emporia
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
18

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE