Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Emporia Pure

Kodi i produktit:
205077
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Radio:

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 13.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonit Emporia Pure është një telefon celular me dizajn klasik dhe me tastierë për komunikim të përditshëm, ka dizajn të përshtatshëm dhe pamje elegante. Ai ofron ekran me ngjyra, i cili është lehtë për t'u lexuar, butonat e mëdhenj dhe shquhet në thjeshtësi dhe peshë të lehtë. Dimensionet e telefonit janë 119 x 58 x 13 mm me peshë prej 82 gramëve. Jeta e baterisë së tij është deri në 6 orë kohë bisede dhe 350 orë duke qëndruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
9005613131180
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
350
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
TELEMPURE
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
6
Lartësia [mm]:
119
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
92
Prodhuesi:
Emporia
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE