Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon klasik Aligator A430 + Kabllo micro USB falas

Kodi i produktit:
141215
EAN:
8595181110386
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni klasik A430 është i krijuar për funksione bazike dhe është i përdorshëm zakonisht nga të moshuarit. Ky telefon vjen me një dizajn klasik dhe tastierë shumë kompakte për dërgimin e mesazheve. Posedon funksione të tilla si: kalkulator, alarm, blic apo kalendar, por edhe përkrahë fajllet MP3 si dhe përmban radio. Karakterizohet me jetëgjatësi të lartë të baterisë dhe rezistencë ndaj faktorëve të ndryshëm. Ka dimensione prej 113 x 54 x 15 mm dhe peshon vetëm 80 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595181110386
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
54
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
A430cs
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4,5
Lartësia [mm]:
113
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Numri i bërthamave:
1
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
80
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
15

Bashkangjitja Telefon klasik Aligator A430 + Kabllo micro USB falas edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE