Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Maxcom Comfort MM822 + Kabllo microUSB

Kodi i produktit:
204623
EAN:
5123421467734232
Madhësia e ekranit [inç]:
2,2
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni një fans i telefonave klasik të cilët nuk kanë opsione të komplikuara? Atëherë, për ju kompania Maxcom ka përgatitur një mori të telefonave të thjeshtë. Maxcom Comfort MM822 është një telefon i dizajnuar për të moshuarit, mirëpo mund të përdoret edhe nga të tjerët të cilët dëshirojnë një telefon të thjeshtë dhe praktik. Ky telefon karakterizohet nga jetëgjatësia e lartë e baterisë me kapacitet 800 mAh, i cili ju mundëson thirrje pa ndërprerë deri në 7 orë dhe mund të qëndrojë deri në 260 orë në opsionin StandBy. Në çmim përfshihet edhe një kabllo e vogël microUSB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5123421467734232
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
260
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
800
Kodi i prodhuesit:
MM822BKSS
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
7
Lartësia [mm]:
97
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Madhësia e ekranit [inç]:
2,2
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Maxcom
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
16
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
17

Bashkangjitja Telefon Maxcom Comfort MM822 + Kabllo microUSB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE