Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon me pajisje për karikim Aligator A670, i kuq

Kodi i produktit:
206149
Bluetooth:
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Radio:

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aligator A670 është një telefon i thjeshtë me dizajn klasik, i dominuar me një ekran dhe butona të gjerë. Ky telefon është një pajisje modeste, i destinuar për përdorues të zakonshëm, apo për fillestarë, pasi që përdoret me shumë lehtësi. Është i pajisur me radio, kamerë VGA, alarm, kalkulator si dhe posedon një dritë prapa tij. Dimensionet e këtij telefoni janë 122 x 58.8 x 13.3 mm, peshon 85 gr dhe vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8595181127315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58,8
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
360
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
A670R
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
7
Lartësia [mm]:
122
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,2
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Aligator
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
13,3

Bashkangjitja Telefon me pajisje për karikim Aligator A670 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE