Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon me pajisje për karikim Evolveo EasyPhone XD, i kuq

Kodi i produktit:
188334
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i kamerës [MP]:
1,3

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo EasyPhone XD është një telefon i thjeshtë, i cili posedon butona të gjerë, një pajisje në të cilën mund ta vendosni për karikim si dhe një ekran lehtësisht të lexueshëm. Ky telefon posedon karakteristika të veçanta dhe çmim mjaft të arsyeshëm. Ky telefon ka diagonale prej 2.3’’ dhe rezolucion prej 320 x 240 pix. Ka një kamerë me rezolucion prej 4 megapixel, lidhje me Bluetooth, kalendar, alarm si dhe lëshues muzike. Dimensionet e tij janë 120 x 58 x 14 mm, peshon 89 gr dhe vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8594161336921
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
300
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
EP-600-XDR
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
120
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,3
Pesha [g]:
89
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
1,3
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14

Bashkangjitja Telefon me pajisje për karikim Evolveo EasyPhone XD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE