Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon me platformë për karikim Evolveo EasyPhone XD, i zi

Kodi i produktit:
188332
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo EasyPhone XD është një telefon i thjeshtë, i cili posedon butona të gjerë, një pajisje në të cilën mund ta vendosni për karikim si dhe një ekran lehtësisht të lexueshëm. Ky telefon posedon karakteristika të veçanta dhe çmim mjaft të arsyeshëm. Ky telefon ka diagonale prej 2.3’’ dhe rezolucion prej 320 x 240 pix. Ka një kamerë me rezolucion prej 4 megapixel, lidhje me Bluetooth, kalendar, alarm si dhe lëshues muzike. Dimensionet e tij janë 120 x 58 x 14 mm, peshon 89 gr dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8594161336914
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
300
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
EP-600-XDB
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
4
Lartësia [mm]:
120
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,3
Pesha [g]:
89
Prodhuesi:
Evolveo
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14

Bashkangjitja Telefon me platformë për karikim Evolveo EasyPhone XD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE