Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon myPhone MINI

Kodi i produktit:
202777
EAN:
5902052867387
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0,3
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni myPhone Halo Mini është pajisje e thjeshtë klasike e dizajnuar me tastierë për komunikim të përditshëm. Ka ekran me ngjyra që lexohen lehtë, është i thjeshtë dhe i lehtë. Ofron opsione të komunikimit bazik me një dizajn të përshtatshëm i cili mund t'i përshtatet çdokujt. Celulari myPhone Halo Mini është i përkryer për njerëzit që gjejnë rehati tek thjeshtësia. Celulari i përmbush nevojat bazike të komunikimit. Ka butona të rehatshëm, si dhe një numër karakteristikash tradicionale, si p.sh. FM radio, Bluetooth, etj. Celularit mund t'ia shtoni kartën microSD ku mund t'i ruani fotot dhe videot tuaja të preferuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902052867387
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
53
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
TELMY10MINIWH
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
18
Lartësia [mm]:
116
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,77
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
70
Prodhuesi:
MyPhone
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
0,3
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
11,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE