Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Panasonic KX-TU329FXME, i zi

Kodi i produktit:
205608
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 14.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky celular ka dizajn klasik dhe ofron funksione të thjeshta, ndërsa përmban tri madhësi të shkronjave, tre butona për thirrje direkte, dritë LED, radio FM, alarm dhe kalendar. Përveç këtyre, celulari ka edhe një kamerë prej 2 megapixel . Ekrani i monitorit ka një madhësi prej 2.4”. Dimensionet e celularit janë 104 x 53 x 24 mm dhe peshon 114 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
5025232855087
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
53
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
600
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 020
Kodi i prodhuesit:
KX-TU329FXME
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
5
Lartësia [mm]:
104
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
2,4
Numri i bërthamave:
1
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
114
Prodhuesi:
Panasonic
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
24

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE