Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Sencor Element P001S, dy kartela, i zi

Kodi i produktit:
160418
Dual SIM:
Madhësia e ekranit [inç]:
1,8
Standardet e celularit:
GSM
Slot për kartë memorie:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni i thjeshtë i kompanisë Sencor Element modeli P001S me ekran me ngjyrë 1.8'', është telefon shumë funksional i cili mundëson përdorimin e dy kartelave në të njëjtën kohë, i cili preferohet nga personat që punojnë dhe kanë dëshirë që të bartin sa më pak gjësende më vete. Telefoni mundëson përdorim aktiv deri 16 orë, kjo falë baterisë së qëndrueshme të tij me 600 mAh. Karakteristikat kryesore që e bëjnë këtë telefon të veçantë janë: FM radio, posedim i kalendarit, orës, kalkulatorit, mbushësit me port microUSB, alarmit, butonit SOS etj. Modeli P001S dallon nga modelet para tij për arsye së iu është dhënë mundësia për rritje të memories së brendshme me port të veçantë për kartë të memories MicroSD 16GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dual SIM:
EAN:
8590669143313
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
600
Kodi i prodhuesit:
8590669143313
Lartësia [mm]:
114
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Madhësia e ekranit [inç]:
1,8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
76
Prodhuesi:
Sencor
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
160 x 128 (qqVGA)
Slot për kartë memorie:
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
14

Bashkangjitja Telefon Sencor Element P001S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE