Samsung Galaxy A5 2017, 32 GB, 5.2", i zi

Kodi i produktit:
204440
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Memorie e brendshme [GB]:
32
Numri i bërthamave:
8
Numri i kartave SIM:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

289.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 48.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy A5 (2017) është një telefon i fuqishëm me procesor 8 bërthamor dhe frekuencë prej 1.9GHz. Posedon memorie me kapacitet prej 3GB dhe ka madhësi ekrani Super AMOLED prej 5.2”. Ky ekran ofron rezolucion HD prej 1920 x 1080 pix ndërsa për të dhëna dhe aplikacione, produkti shfrytëzon memorien e brendshme prej 32GB, me mundësi zgjerimi përmes kartelës microSD në 256GB. Posedon kamerë të përparme me 16MP dhe të pasme me 1.9MP. Kapaciteti i baterive është 3000mAh.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8806088600888
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1,9
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71,4
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
SM-A520FZKAETL
Lansuar:
6 Janar 2017
Lartësia [mm]:
146,1
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
OLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,2
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32
Numri i bërthamave:
8
Numri i kartave SIM:
1
Prodhuesi:
Samsung
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
16
Rezolucioni i kamerës [MP]:
16
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,9
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Samsung Galaxy A5 2017 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE