Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular Samsung Galaxy Note10, 6.3 ", 8GB/256GB (AuraBlack)

Kodi i produktit:
265853
Auto fokus:
Prodhuesi:
Samsung
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
8
Memorie e brendshme [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

1188.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 198.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i hollë i Galaxy Note10 bën përshtypje me një shikim. Ekrani i tij i kualitet më të lartë Dynamic AMOLED është pikërisht i ngulitur në trupin e qëndrueshëm të telefonit, i cili gjithashtu ka certifikatën e qëndrueshmërisë IP68, si dhe S Pen. Galaxy Note10 vjen me S Pen të njohur, i cili, megjithatë, ka fituar qëndrueshmëri më të gjatë dhe karakteristika të reja në krahasim me paraardhësit e tij. Tani mund të kontrolloni Note10 me gjeste të thjeshta S Pen me veprimin Air. Sigurisht që ekziston edhe kontrolli i njohur i videove, prezantimeve, shikimi ose fotografimi me S Pen. Poashtu, Galaxy Note10 është i pajisur me një bateri 3.500 mAh, kështu që argëtimi nuk ka kufij. Galaxy Note10 është i pajisur me një grup prej 4 kamerash për të kapur detajet më të vogla. Me një kamerë me kënd ultra të gjerë 16Mpx, ju lehtë mund të bëni një fotografi të një katedrale kolosale ose një mbledhjeje të madhe familjare pa ndonjë kompromis. Një lente me kënd të gjerë 12Mpx do t'ju shërbejë shumë për një shkrepje të mesme. Bëni fotografi të skenave dhe objekteve të largëta me një kamerë telefoto 12Mpx që ju jep deri në dy herë zmadhimin optik. Selfie të freskëta dhe video me cilësi të lartë në instastories tuaj sigurohen nga një kamerë kryesore 10Mpx. Përdorni Samsung DeX dhe lidhni Galaxy Note10 me kompjuterin tuaj me një kabllo USB. Kontrolloni funksionet e telefonit tuaj duke përdorur tastierën dhe mausin në monitorin e madh. Sinkronizoni Note10 me Windows për qasje unike në fotot, mesazhet dhe thirrjet në kompjuterin tuaj. Ju nuk keni pse të shqetësoheni për të humbur asgjë. Gjithashtu, me teknologjinë Dolby Atmos, Galaxy Note10 ju jep prapavijë audio mbresëlënëse 3D. Ky telefon ka një ekran 6.3 "Dynamic AMOLED me rezolucion Full HD + 2280 x 1080 dots. Ai përdor procesorin e fuqishëm 8-core Exynos 9825, ka 8 GB memorie dhe 256 GB memorie të brendshme. Telefoni mbështet rrjete mobile LTE deri në cat.20., poashtu edhe 2G dhe 3G. Telefoni përmban edhe teknologji NFC, Bluetooth 5.0, GPS / Glonass / BDS / Galileo, USB Type-C dhe lexues të gjurmëve të gishtërinjëve. Ai mbështet karikimin e shpejtë, karikimin Qi wireless dhe ndarja e energjisë wireless. Funksionimi sigurohet nga bateri të rikarikueshme me një kapacitet prej 3500 mAh. Android 9 Pie me One UI përdoret si sistemi operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Barometër:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
8806090004483
Face ID:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2,73
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
71,8
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3500
Karikim pa kabllo:
Lansuar:
8. 8. 2019
Lartësia mm:
151
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6.3
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
8
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
Exynos 9825 (2x2.73 GHz/2x2.31 GHz/4x1.95 GHz)
Ndërrim të fokusit PDAF:
Ndriçimi ƒ:
1.5
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Mali G76 MP12
Pesha [g]:
168
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit [PPI]:
401
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2280 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
10
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
16+12+12
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Stabilizues imazhi:
Optike
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
7.9
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Celular Samsung Galaxy Note10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE