Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telefon i mençur Huawei P30 Pro 6GB RAM, 128GB

Kodi i produktit:
262207
Auto fokus:
Prodhuesi:
Huawei
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
6
Memorie e brendshme [GB]:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,033.50 
Ju kurseni : 214.00   (21%)
819.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 136.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përsëri, kufijtë e fotografisë mobile janë kapërcyer në Huawei P30 Pro dhe kamerën e tij të katërfishtë, e dizajnuar në bashkëpunim me Leica legjendare. Ky telefon përdor sistemin e kamerës të katërfishtë Leica, i cili aktualisht renditet i pari në DxOMark me 112 pikë të pabesueshme. Ky sistem i pakrahasueshëm i kamerës përbëhet nga një lente SuperZoom, një kamerë me rezolucion super të ndjeshëm, një lente me kënd të gjerë dhe një kamerë TOF për ndjeshmërinë e saktë të fushës. Përveç kësaj, metoda e njohjes së ngjyrës RGB në RYB ka ndryshuar, duke sjellë më shumë dritë në fotot tuaja. Tre kamerat e pasme përfshijnë kamerën kryesore 40 Mpx f / 1.6 me stabilizim optik OIS për imazhet e përditshme me detaje maksimale, kamerën me kënd të gjerë 20 Mpx f / 2.2 që është ideale për fotografimin e peizazheve dhe makrove, dhe lentja 8 Mpx f / 3.4 telephoto me zmadhim hibrid SuperZoom 10x dhe stabilizim optik që do të sjellë më afër objektev e largëta. Kurse, kamera e përparme 32 Mpx f / 2.0 gjithmonë krijon selfie të përsosur, e cila mund të njohë në mënyrë inteligjente dhe të rregullojë shkëlqimin dhe mprehtësinë për konturet tuaja të fytyrës. Gëzoni argëtimin FullView me një teknologji 6.47 " OLED, duke ofruar shtrirje më të madhe të ekranit në skajet dhe mbulesën e përparme, me një ekran delikat 398 ppi me rezolucion më të gjerë Full HD + 2340 x 1080. Poashtu, në vend të një altoparlanti tradicional, telefoni përdor teknologjinë Huawei Acoustic Display, e cila lejon përhapjen e tingullit elektromagnetik në veshët tuaj nëpërmjet dridhjes së ekranit. Ky telefon i mençur Huawei P30 Pro është i pajisur me një procesor të fuqishëm 8-core Kirin 980 me 2x 2.6 GHz, 2x 1.92 GHz dhe 4x 1.8 GHz dhe 6 GB memorie. Ekrani me prekje 6.47 "OLED Full HD + ka një rezolucion prej 2340 x 1080 piksel. Për sistemin dhe të dhënat është i disponueshme 128 gigabajt memorie e brendshme që mund të zgjerohet nëpërmjet një kartele miniaturë Nano Memory. Ekzistojnë edhe Bluetooth 5.0, NFC, WiFi ac (wave2) dhe GPS / Glonass / BeiDou / Galileo / QZSS. Lidhja mobile mbështetin rrjetet 2G, 3G dhe LTE. Pajisjet e sensorit përfshijnë sensorin e dritës së ambientit, lexuesin e gjurmëve të gishtërinjve në ekran, xhiroskop, bosullën, sensorin e afërsisë, sensorin G, sensorin Hall, sensorin lazer dhe sensorin e temperaturës së ngjyrave. Pajisja mundësohet nga një bateri 4200 mAh me SuperCharge të shpejtë dhe karikim 15W wireless. Sistemi operativ Android me ndërfaqen e përdoruesit EMUI është instaluar paraprakisht,

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6901443308828
Face ID:
Fokus laserik hibrid:
Fokus [piksel]:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2,6
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
73,4
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4 700
Karikim pa kabllo:
Kodi:
SP-P30P128DSOOM
Lansuar:
5. 6. 2019
Lartësia mm:
158
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
OLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,47
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
6
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Kirin 980 (2x2.6 GHz/2x1.92 GHz/4x1.8 GHz)
Nano SD:
Ndërrim të fokusit PDAF:
Ndriçimi ƒ:
1.6
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Pesha [g]:
192
Prodhuesi:
Huawei
Qartësia e ekranit [PPI]:
398
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2340 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
32
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
40+20+8
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8,41

Bashkangjitja Telefon i mençur Huawei P30 Pro 6GB RAM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE