Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular myPhone Hammer Active 2, 2GB/16GB, portokalli/zi

Kodi i produktit:
258938
Bluetooth:
Rezistent ndaj ujit:
Memorie e brendshme [GB]:
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK6580 (4x1.3 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefon i zgjuar ekstravagant me dizajn të mrekullueshëm. Telefoni myPhone Hammer Active 2, ka një performancë të lartë falë procesorit 4-bërthamësh që operon në frekunecën 1.3 GHz. Ekrani i plotë i telefonit është HD me 5 '' dhe ka një rezolucion prej 1280 x 720 piksele, ka 16 GB memorie të brendshme dhe është në dispozicion për sistemin me të dhënat, të cilat mund të zgjerohen me kartelën microSD. Me këtë telefon ju mund të kapni imazhe me kamerën e pasme me 8MP, ndërsa kamera e përparme selfie ka një rezolucion prej 2 Mpx. Telefoni përmban edhe Bluetooth, WiFi, GPS, 2G, 3G. Pajisja do të jetë një zgjidhje e shkëlqyer për kushtet e vështira, entuziastë në natyrë, mjeshtrit dhe mjediset industriale. Është i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri sepse ka një mbrojtëse IP68 dhe, për shkak të mbulesës së saj të përforcuar është IK04 rezistent ndaj rënies. Ju mund të luani lojra, të bëni thirrje, shikoni YouTube, merrni foto, luani muzikë, shikoni fotografi, udhëtohuni me GPS navigacion, komunikoni përmes Skype dhe Facebook, bëni video ose shfletoni internetin, të gjitha këto vetëm me telefonin myPhone Hammer Active 2. Sistemi operativ i telefonit është Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
5902983605577
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,8
GPS:
Gyroskop:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
672
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
5000
Kodi:
TELMYAHACTIVE23GOR
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
42
Lansuar:
6. 4. 2019
Lartësia [mm]:
152.5
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje), Rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
5
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK6580 (4x1.3 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Përshpejtues grafik:
Mali 400 MP2
Prodhuesi:
MyPhone
Qartësia e ekranit [PPI]:
294
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
2
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
8
Senzor i afërsisë:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Hibrid (2× SIM / 1× për SIM + 1 për memorie)
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Trashësia [mm]:
14.8

Bashkangjitja Celular myPhone Hammer Active 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE