Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular CAT S41, Google Android, 5", Full HD, 32GB, DualSim

Kodi i produktit:
222932
Bluetooth:
Radio:
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6757 (8x2.3 GHz)
Numri i bërthamave:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

455.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 75.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefon CAT S41 Telefoni CAT S41, vjen me dizajn tejet modern, rezistencë dhe performancë të jashtëzakonshme. Ky celular vjen me ekran me prekje 5”,dhe me rezulucion (1920 x 1080 Full HD) piksela, që shfaq imazhe me kualitet të lartë. Si pjesë përbërëse, ky celular ka pjesë harduerike të kualitetit të lartë të cilat mundësojnë operim dhe performancë të shpejtë e pandërprerje. Të gjitha proceset bazohen ne procesorin tetë bërthamësh MediaTek Helio P20 MT6757 qe operon ne frekuencën 2.3 GHz. Telefoni është i pajisur me një memorie prej 3 GB, ndërsa memoria e brendshme për ruajtjen e të dhënave të çfarëdoshme është me kapacitet 32 GB. Kamera shkrep dhe incizon imazhe me kualitet superior. Telefoni CAT S41 vjen me sistem operativ të instaluar Android 7 Nougat, si dhe mundësi për lidhje me teknologjitë si: Wi-Fi, Bluetooth , 2G, 3G, LTE e GPS. Bateria ka kapacitet 5000 mAh. Dimensionet: Lartësia: 152 mm Gjerësia: 75 mm Thellësia: 12.85 mm Pesha: 218 g

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
5060472350718
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
1 056
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
5000
Kodi i prodhuesit:
CS41-DAB-EUR-EN
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
38
Lartësia [mm]:
152
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
5
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
3
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6757 (8x2.3 GHz)
Numri i bërthamave:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
218
Prodhuesi:
Caterpillar
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
2000
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
12,85

Bashkangjitja Celular CAT S41 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE