Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Evolveo StrongPhone Z1, 1700 mAh, i zi

Kodi i produktit:
227440
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
64
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo StrongPhone Z1 i qëndrueshëm është ideal për aktivitete në natyrë, punë në vendin e ndërtimit, në punëtori dhe në terren të vështirë. Ka trup të papërshkueshëm nga pluhuri, rëra, balta, bora, temperaturat e larta dhe të ulëta dhe papastërtitë e mëdha. Pajisja është gjithashtu rezistente ndaj goditjeve, dridhjeve dhe gërvishtjeve. Ekran 2.4 " me rezolucion 240 x 320, lidhje me valë Bluetooth. Kamera 1.3 Mpx mund të përdoret për fotografi bazike incizim. SIM të dyfishtë (SIM standarde dhe mikro SIM) dhe microSDHC slot. Bateri 1700 mAh. Dimensionet 135 x 60 x 19 mm, 154 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
8594161338727
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1700
Kodi:
SGP-Z1-B
Lansuar:
8. 12. 2017
Lartësia [mm]:
135
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM, mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
154
Prodhuesi:
Evolveo
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
1.3
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
64
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
19

Bashkangjitja Celular Evolveo StrongPhone Z1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE