Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Pelitt BT1 Glass, 1.54 "

Kodi i produktit:
260003
Bluetooth:
Madhësia e ekranit inç:
1.54
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
16+
Slot për kartë memorie:
E ndarë

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pelitt BT1 Glass është një celular i thjeshtë klasik për komunikim të zakonshëm. Ai ju siguron opsionet bazë të komunikimit në një dizajn elegant, një tastierë të rehatshme dhe një menu të lehtë për t'u përdorur. Ky është një celular i përsosur për njerëzit që kërkojnë komoditet në thjeshtësi. Celulari ka shumë karakteristika klasike. Ai përmban lidhje Bluetooth, shikues imazhi, luajtës të muzikës dhe videove, orë alarmi, ose radio FM. Gjithashtu, ai ka dy hapësira për karta SIM. Pelitt BT1 Glass ka një ekran me ngjyra 1.54 " me rezolucion prej 240 x 240 piksel. Dimensionet e tij janë 120 x 45 x 6.2 mm, peshon 85 g. Ai është mundësuar nga një bateri prej 500 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
45
Kapaciteti i baterisë mAh:
500
Lartësia mm:
120
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM, nano SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit inç:
1.54
Numri i kartave SIM:
2
Pesha g:
85
Prodhuesi:
Pelitt
Radio:
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
16+
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia mm:
6.5

Bashkangjitja Celular Pelitt BT1 Glass edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE