Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular myPhone HAMMER 2

Kodi i produktit:
180563
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
2,2
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse ju jeni duke punuar në një vend ndërtimi, punëtori ose ju jeni një fans i aktiviteteve në natyrë, telefoni i qëndrueshëm myPhone HAMMER 2 gjithmonë do të shërbejnë në mënyrë të besueshme në çdo situatë ekstreme. Telefoni i përmbush standardet e kërkuara për qëndrueshmëri me IP67 dhe ofron të gjitha funksionet e zakonshme e një telefon celular. Merrni telefonin myPhone HAMMER 2, jashtëzakonisht të qëndrueshëm, i cili zgjat më shumë se sa që pritni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
5902052862122
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
360
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 450
Kodi i prodhuesit:
GSMFN2220
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
14
Lartësia [mm]:
126
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
2,2
Memorie e brendshme [GB]:
32
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
213
Prodhuesi:
MyPhone
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
220 x 176
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
8
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
17,5

Bashkangjitja Celular myPhone HAMMER 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE