Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CUBOT King Kong, 16GB, 2GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
231727
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
2
Trashësia [mm]:
14,85
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

105.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 17.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke punuar në një vend ndërtimi, një seminar ose jeni fans i aktiviteteve në natyrë, telefoni i zgjuar CUBOT King Kong do t'ju shërbejë gjithmonë në mënyrë të besueshme në çdo situatë ekstreme. Telefoni përputhet me standardet e kërkuara të qëndrueshmërisë me mbrojtje IP68 dhe ofron të gjitha funksionet e zakonshme të telefonave të mençur. Performanca e telefonit të mençur jep një procesor të shpejtë 4-core dhe siguron aftësi të shkëlqyera të përdorimit me Android 7.0 Nougat. Merrni një telefon jashtëzakonisht të qëndrueshëm CUBOT King Kong që zgjat më shumë se që prisni. CUBOT King Kong është i pajisur me një ekran me prekje 5" IPS me rezolucion HD prej 1280 x 720 piksele, procesor me kapacitet prej 2GB memorie me 4GB dhe kombinim me 2GB memorie siguron përdorim të shpejtë të aplikimit. Memoria 16GB e sistemit është e instaluar, por, mund të zgjerohet me një kartë microSD, kamera e përparme ka një rezolucion prej 8 MPx, kamera e pasme ka 13 MPx dhe telefoni mbështet lidhjen në rrjetet mobile 2G dhe 3G, me Bluetooth 4.0, Wi-Fi, mikro USB lidhësin dhe modulin GPS. Pajisja e sensorit përfshin një sensor të dritës së ambientit, sensorin e afërsisë, sensorin G dhe sensorin magnetik 4400 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6924136704097
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 1700, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,2
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4400
Kodi i prodhuesit:
PH3777
Lansuar:
8. 3. 2018
Lartësia [mm]:
153
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Micro SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje), Rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
5
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Cubot
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
64
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Trashësia [mm]:
14,85
Ueb-i i prodhuesit:
Cubot.net

Bashkangjitja CUBOT King Kong edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE