myPhone HAMMER BOW Plus, 1200 mAh, i zi / portokalltë

Kodi i produktit:
226769
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, rezistent
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:
Spolecný se SIM 2

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 18.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse punoni në një shesh ndërtimi, në një seminar ose jeni një ndjekës i aktiviteteve në natyrë, telefoni i qëndrueshëm myPhone HAMMER BOW + gjithmonë do t'ju shërbejë me qëndrueshmëri në çdo situatë ekstreme. Celulari i qëndrueshëm myPhone HAMMER BOW + përmban një ekran të madh 2.4" me rezolucion prej 240 x 320 piksel dhe një ekran të vogël informues 1.44" me rezolucion 128 x 128. Memoria e brendshme bazë mund të zgjerohet me kartela microSD deri në 32 GB. Celulari përfshin teknologji Bluetooth, radio FM, kamerë 2MP dhe blic. Karakteristikat e avancuara përfshijnë klientin e-mail, dhe shfletuesin www. Ky celular ka mbrojtje IP68. Përmasat e tij janë: 111.5 x 57.2 x 21 mm. Celulari mbështet brezin e frekuencave GMS 850/900/1800/1900 MHz, dhe 3G në 900/2100 MHz dhe në të mund të vendosen deri në dy karta SIM. Bateria e tij ka kapacitet prej 1200 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
5902983600442
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57,2
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1200
Kodi:
TELMYHBOWPOR
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
5
Lansuar:
28. 11. 2017
Lartësia [mm]:
111,5
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
136
Prodhuesi:
MyPhone
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Spolecný se SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Trashësia [mm]:
21

Bashkangjitja myPhone HAMMER BOW Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE