Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Samsung Galaxy Xcover 4, 5", 16GB, 2GB RAM, HD, i zi

Kodi i produktit:
209492
Bluetooth:
Memorie e brendshme [GB]:
16
Trashësia [mm]:
9,7
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

291.50 
Ju kurseni : 53.00   (18%)
238.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 39.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy sjell ne treg verzionin më të ri të celularëve Xcover me performancë, rezistencë dhe dizajn të jashtzakonshëm. Xcover 4 vjen me ekran me prekje 5" me kualitet HD dhe rezolucion 1200 x 720 piksel me të cilin shfaqen imazhe me qartësi dhe ngjyra rrëzëllitëse. Xcover është pajisur me procesor katër bërthamësh me frekuencë 1.4 GHz, i kombinuar me RAM memorie 2GB dhe memorie të brendshme 16GB (por që mund të zgjërohet përmes kartave të memories microSD). Ky telefon vjen me dy kamera, një të pasme 13 MP dhe një të përparme me 5 MP, të kombinuara me autofokus dhe blic LED. Xcover, poashtu, mbështet rrjetet 2G, 3G, LTE, NFC, teknologjinë Bluetooth dhe Wi-Fi, kurse përmes marrësit GPS mund të orientoheni ngado që shkoni. Celulari vjen me portin microUSB për mbushje dhe lidhje me kompjuter, si dhe portin audio 3.5mm për dëgjuese. Gjithashtu, Xcover 4 ka bateri rimbushëse me kapacitet 2800 mAh dhe sistemi operativ Android 7 Nougat. Veçori e këtij verzioni është edhe qëndrushmëria IP68 që e bënë Xcover i papërshkueshëm nga uji deri në 1.5m thellësi për 30 minuta dhe rezistent ndaj pluhurit, goditjeve dhe temperaturave ekstreme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8806088688572
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1,4
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
73,3
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2 800
Kodi i prodhuesit:
SM-G390FZKAETL
Lartësia [mm]:
146,2
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i telefonit:
Rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
5
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16
Numri i bërthamave:
4
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
172
Prodhuesi:
Samsung
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
9,7
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Samsung Galaxy Xcover 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE