Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular myPhone HAMMER 3 Plus, 2.4", 128 MB, i zi

Kodi i produktit:
226771
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, rezistent
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 15.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse punoni në një shesh ndërtimi, në një seminar ose jeni një ndjekës i aktiviteteve në natyrë, telefoni i qëndrueshëm myPhone HAMMER 3+ gjithmonë do t'ju shërbejë me qëndrueshmëri në çdo situatë ekstreme. Celulari i qëndrueshëm myPhone HAMMER 3+ përmban një ekran të madh 2.4" me rezolucion prej 240 x 320 piksel. Memoria e brendshme me kapacitet prej 128 MB mund të zgjerohet me kartela microSD deri në 32 GB. Celulari përfshin teknologji Bluetooth, radio FM, kamerë 2MP dhe blic. Karakteristikat e avancuara përfshijnë klientin e-mail, shfletuesin www dhe Wi-Fi Hotspot (nga lidhja 3G). Ky celular ka mbrojtje IP68. Përmasat e tij janë: 133.5 x 58 x 18 mm ndërsa pesha: 156 gramë. Celulari mbështet brezin e frekuencave GMS 850/900/1800/1900 MHz, dhe 3G në 900/2100 MHz dhe në të mund të vendosen deri në dy karta SIM. Bateria e tij ka kapacitet prej 2000 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
5902052868865
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2000
Kodi i prodhuesit:
TELMYHHA3PBK
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
10
Lansuar:
28. 11. 2017
Lartësia [mm]:
133,5
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
160
Prodhuesi:
MyPhone
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Trashësia [mm]:
18+

Bashkangjitja Celular myPhone HAMMER 3 Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE