Telefon myPhone HAMMER 3, portokalli

Kodi i produktit:
226775
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Klasik, rezistent
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse punoni në një shesh ndërtimi, në një seminar ose jeni një ndjekës i aktiviteteve në natyrë, telefoni i qëndrueshëm myPhone HAMMER 3+ gjithmonë do t'ju shërbejë me qëndrueshmëri në çdo situatë ekstreme. Celulari i qëndrueshëm myPhone HAMMER 3 përmban një ekran të madh 2.4" me rezolucion prej 240 x 320 piksel. Memoria e brendshme bazë mund të zgjerohet me kartela microSD deri në 32 GB. Celulari përfshin teknologji Bluetooth, radio FM, kamerë VGA dhe blic. Ky celular ka mbrojtje IP68. Përmasat e tij janë: 133.5 x 58 x 18 mm ndërsa pesha: 156 gramë. Celulari mbështet brezin e frekuencave GMS 850/900/1800/1900 MHz, dhe në të mund të vendosen deri në dy karta SIM. Bateria e tij ka kapacitet prej 2000 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
5902983600459
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
240
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2000
Kodi i prodhuesit:
TELMYHHA3OR
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
10
Lartësia [mm]:
133,5
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik, rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
2.4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
156
Prodhuesi:
MyPhone
Radio:
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
18+

Bashkangjitja Telefon myPhone HAMMER 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE